Giriş > Servis ve teknik destek > The Declaration of Performance (DoP)

The Declaration of Performance (DoP)

Türkiyenin de taraf olduðu Avrupa Birliðinin 09 Mart 2011 tarih ve 305/2011 numaralý Yapý Malzemeleri Yönetmeliði (CPR : Construction Products Regulation) 01 Temmuz 2013 tarihi itibarýyla yürürlüðe girmiþtir.

CPR, daha önceki Aralýk 1998 tarih ve 89/106/CEE numaralý yönetmeliði (CPD : Construction Products Directive) yürürlükten kaldýrmak suretiyle yerine geçmiþtir.

The Declaration of Performance (DoP):

ÜRÜN PERFORMANS BEYANI (DoP : Declaration of Performance) bu yeni Yönetmeliðin (CPR) anahtar belgesidir. Ürün Performans Beyaný olmayan Yapý Malzemesinin CE belge ve Markalamasý yetersiz ve geçersiz sayýlmaktadýr.

Lütfen aþaðýdaki bilgileri doldurarak DoP talebinizi bize iletiniz:


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube