Giriş > Tanıtım > Tanıtım

Tanıtım

Sağlıklı ve sürekli bir büyüme

1950’de kurulan Poujoulat grubu; müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi, hizmet binasına yönelik metal duman tahliye sistemleri (baca sistemi ve hazır baca şapkası) ve enerji üretiminde Avrupa Lideri’dir. Bu komple çözümler, yenilemede olduğu gibi, yeni kurulacak her tip cihaz ve yakıta uygundur.

2007’den itibaren, Poujoulat, odun enerjinin (granüle odun, sıkıştırılmış yonga parçaları ve ısıtmada kullanılan odun) geliştirilmesine büyük ölçüde yatırım yaparak, yenilenebilir enerjilerin önemli bir aktörü haline gelmiştir.

Grup, bugün itibariyle 1400 çalışana sahip olup 189 milyon Euro’dan fazla bir ciro yapmış bulunmaktadır. 16 şirketle 30 ülkede mevcut olan Grup, 170.000 m²’lik yapı tesisiyle yüksek verim sağlayan sınaî ve lojistik ekipmana sahiptir.

Hâkim olunan yenilik ve kalite

Poujoulat Baca Sistemleri, bugünden başlayarak yarının binalarının global enerji verimliliğinin optimal düzeye getirilmesine katkıda bulunacak çözümleri geliştirmektedir. Yenilik, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerjiler, Poujoulat Grubu’nun gösterdiği gelişmelerin odağında yer almaktadır.

Tüm sistemlerimiz, CERIC Lâboratuarı’nda incelenip test edilmiş, sonra da ısıtma cihazı üreticileri, enerji tedarikçileri ve inşaat sanayii profesyonellerinin ortaklığıyla sanayileştirilmiştir.


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube