Giriş > Güncel haberler > Cat-Check

Cat-Check

Yeni bir Poujoulat Hizmeti

 

CAT-CHECK

 

Poujoulat 2014 yılında bacalarımızın kimlik bilgilerini her an erişiminize hazır bilgi bankamızda depolayacak olan CAT-CHECK (Kedi Kontrol Aracı) ve Bacalarımızın periyodik bakımını ve kontrollerini yapacak olan BAK (Baca Kontrol Merkezi) hizmetlerini hayata geçiriyor.

 

CAT-CHECK

Baca sistemlerini "Güvenli Yaşam Bağlantısı" sloganıyla mevcut Poujoulat ürün ve hizmet güvencesini kullanım güvenliği çerçevesinde yeni ve ileri bir boyuta getiriyor. Yürürlükteki mevzuat ve yapı yönetmeliğinin ürün standartı gereği projedeki ürün, dizayn ve montaj bilgilerini Poujoulat veri tabanında saklayacak olan "online" sistem erişim imkanı verilen son kullanıcı ve yetkili kişilerin kontrollerine de açık olacaktır.

Teklif ve onayı alınan projeniz Cat-Check Aracındaki yolculuğuna başlamış olacaktır. Projenizin detaylı bilgileri, satış ve proje destek ekipleri tarafından sisteme girilecek, ardından da montaj devam ederken, yetkili Poujoulat montörleri tarafından montajın  tüm detayları sistemdeki projenizin bilgilerine dahil edilecektir.

Sisteminizin kullanım onayı ile birlikte sizlere verilen kullanıcı adı ve şifre ile catcheck.poujoulat.com adresinden her zaman ve her yerden projenizin bilgilerine ulaşabileceksiniz.

Özellikle baca performansını direkt etkileyen periyodik bakım takibi açısından son derece önemli olan bu hizmet sayesinde güvenli kullanım kadar tasarruf yapmak da çok kolay olacaktır.


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube