Giriş > Güncel haberler > BAK

BAK

Farkındalık yaratan bir Poujoulat hizmeti

 

BAK (Baca Kontrol Merkezi)

Bacalar çalışan bir sistem olduğundan dolayı diğer cihazlar gibi "Periyodik Kontrole" ihtiyaç duyar.

Poujoulat olarak projesini gerçekleştirdiğimiz bacaların verimliliğini korumak (%15'e kadar yakıt tasarrufu) ve garanti koşullarımızın geçerliliğini sürdürebilmek adına periyodik kontrolleri yapacak olan BAK (Baca Kontrol Merkezi) ekipleri kurulmuştur.

Bu ekipler ilgili mevzuat ve T.C. Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) standartları mevzuatına uygun olarak Poujoulat Baca A.Ş. ile AGECIC (Yanma Teknolojileri Araştırm ve Eğitim Merkezi / Fransa) işbirliği anlaşması gereğince yeterliliği belgelenmiş ve geçerli bir onay süresine sahip olan sertifikalı montörleri kapsar.

BAK üyeleri aldıkları bu eğitimlerle BAK (Baca Kontrol Merkezi) yetkilisi ve bu eğitimle birlikte edindikleri en az 2 yıllık deneyimden sonra da BAK uzmanı olarak hizmet vereceklerdir.

 


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube