Giriş > Güncel haberler > BAK Eğitimleri

BAK Eğitimleri

BAK KONTROL EKİPMANLARI İÇİN EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI

Türkiye ve Avrupanın lider baca firması olan Poujoulat'ın hizmet ağı genişlemeye devam ediyor. Genç, dinamik ve kendilerine güvenleri tam olan BAK ekipleri, Poujoulat hizmet ağına eğitimlerini alarak dahil olmaya başladılar. İş ortaklarımız ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu eğitimler hem teorik, hem de pratik olarak BAK ekipmanlarının kullanımına yönelikti. Sahada yaşanabilecek senaryolar üzerinde çalışmalar yaparak deneyimlerimizi arttırdık.

Diğer bir seminerimizi de İstanbul'daki deneyimli ve tanınmış baca temizleme firmaları ile gerçekleştirdik. BAK projesinin sunumunu yaptık ve Avrupa Birliği standartlarındaki baca kontrollerinin yakıt verimliliğine etkisi ile çevreye karşı koruyuculuğu üzerinde fikir birliğine vardık.


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube