Giriş > Güncel haberler > Faaliyetler

Faaliyetler

POUJOULAT BACA SİSTEMLERİ A.Ş Haziran ayında 3 önemli olaya ev sahipliği yaptı.

Bunlardan birincisi, halka açık bir grup şirketi olarak yarıyıl Mali ve Finansal denetimleri gerçekleşti.  Türkiye pazarı ve müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmetleri ile özellikle stoktan hazır ürün temini konusunda yatırımlarına devam etmesine karar verildi. Hem operasyonel tarafta insan kaynakları ile fiziki alan optimizasyonu, hem de müşterilere sağlanan hizmetlerin kalitesinin artırılması açısından 2013 büyüme hızına paralel sermaye artırımı gerçekleşti. Bu sermaye artışı hiç kuşkusuz Poujoulat’ın Türkiye pazarındaki uzun vadeli varlığının teminatı olacak. Poujoulat Türkiye ekibi bu güveni müşterilerine bugüne kadar olduğu gibi taşımaya devam ediyorlar.

İkinci önemli gelişme ise,  AB Standardizasyon Komitesi Fransa delegesi ve AB Baca Birliği Başkan Yardımcısı Sayın Jean-Jacgues Adam’ın şirketimize yaptığı ziyaret oldu. 1Temmuz 2013 CPR (Construction Product Regulation – Yapı Malzemeleri Regülasyonu ) olarak değiştirilen CPD (Construction Product Directive – Yapı Malzemeleri Direktifi ) ve bu değişikliğin kilit belgesi sayılan DOP (Declaration of Performance – Ürün Performans Beyanı ) konularındaki bilgilendirmeler ve toplantılar yoğun gündem teşkil etti.

 

Üçüncü ve son olarak ise en önemli haber!  Poujoulat  Baca Sistemleri  artık Türkiye pazarına  “Endüstriyel Bacalar” konusunda hizmet vermeye başlıyor. Fabrikasyon sistem bacaların yanı sıra, çap ve yükseklik limiti olmadan büyük endüstriyel tesisler, enerji santralleri gibi bacaların üreticisi olan grup şirketlerimizden  BEIRENS” ve” VL STAAL” ürünleri ve yüksek mühendislik hizmetleri artık tüm müşterilerimizin emrinde. 


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube