Giriş > Dosyaların temaları > Bir baca kurmak > Bir baca sistemi kurmak

Bir baca sistemi kurmak

Poujoulat, bir duman bacası ve metal bir hazır baca şapkasından oluşan, yeni inşaat ve yenilemede yüksek verimli bir çözüm getiren, monte edilmeye hazır komple bir sistem önermektedir. 


Elverişli bir çevre

Bina, enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji bağlamında eşsiz bir değişim ve dönüşüm geçirmektedir.

Bir baca sisteminin mevcut olması, enerji değiştirme ya da enerji tüketim maliyetini en aza indirme imkânı veren önemli bir kozdur.

Sipariş üzerine Poujoulat çözümü

Klâsik bacaların aksine, Poujoulat sistemi, mevcut yapıya uyar ve (takviye ya da kasnak kirişi tipi) hiçbir önemli değişiklik gerektirmez.

Kaba inşaatın durdurulduğu kış ayları dâhil her zaman monte edilir.

Çatı sızdırmazlığı, bir destek plâkasıyla sağlanır. Fabrikada üretilen bu sistemde, söz konusu plâka, çatının eğimi ve çatı kaplama malzemesine göre özel olarak yapılır. Gerçekten, sipariş üzerine tam bir sızdırmazlık ve kusursuz bir mekanik duruş (rüzgâr, sismik olaylar, vs.’deki duruş) sağlar.

 

LBir duman bacasının basit ve hızlı montaj safhaları (Fransızca olarak erişilebilir)

Emniyet ve performans

logo du laboratoire CERIC

Duman bacası ve hazır baca şapkası sistemleri, tamamen bitmiş olarak teslim edilmekte olup kullanılmaya hazırdır. Therminox baca sistemi, enerji tasarrufu ve konfordan önce optimal düzeye getirilmiş bir baca çekişi ve optimal bir performans sağlar

Malzemelerin kalitesi, emniyet ve uzun ömür garantisi verir (CERIC Lâboratuarı tarafından test edilmiş). Poujoulat ürünlerinin on yıl garantis vardır.

Tüm mimarî yapılara uygun bir estetik

Eviniz ister klâsik, isterse çağdaş ya da atipik olsun, buna uygun bir Poujoulat çözümü bulabilirsiniz.

Poujoulat, çeşitli ve kişiselleştirilebilir tarzda hazır baca şapkaları önermektedir. Bunlar, bölgesel ve mimarî çevrenize en iyi biçimde uyum sağlamak amacıyla çok sayıda model ve çeşitli yapı bitirme işleri şeklinde ortaya çıkmaktadır.


Ortak çözümler konusunda + daha fazla bilgi


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube