Giriş > Güncel haberler > Diğer faaliyetler > Poujoulat Yeni Yerinde !!!

26
Kas
2013

Diğer faaliyetler

Poujoulat Yeni Yerinde !!!

Poujoulat lojistik yapılanmasını kuvvetlendirmek için Ofisini ve Depolarını, Sabiha Gökçen Havalimanına ve Uluslararası Tem Otobanına 8 km olan Orhanlı lojistik üssüne taşıdı.


Avrupa’nın lider baca firması olan Poujoulat, 6 yıldır da Türkiye’de aktif olarak baca sektöründedir. Poujoulat, benimsediği Toplam Kalite anlayışında lojistiğin öneminin de kavramıştır... Bu bilinç doğrultusunda yeni adresini Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanına 8 km. TEM otobanı çıkışına 5 km olan Orhanlı bölgesinde seçmiştir.

Poujoulat felsefesinde “her zaman kendini geliştir ve gelişim için bir adım daha at “ ilkesini benimsemiştir. Lojistik yapılanması içinde sektörünün öncülerinden olma hedefine yenilikçi ve girişimci ruhuyla bir adım daha atmıştır.

Yurt içinde ve yurtdışına sektörün lider firmaları ile çalışarak ürün sevkiyatında profesyonelliği en üst düzeyde tutmaktadır. Poujoulat ürünlerini Avrupa’daki 16 farklı fabrikadan getirtmektedir. Getirdiği bu ürünlerin stok devamlılığı için aynı anda dört aracın yükleme-boşaltma yapabildiği, 4000 metrekarelik ve 2000 paletlik yeni deposunu kullanacaktır.


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube