Giriş > Güncel haberler > Diğer faaliyetler > Poujoulat sanal Stant : Progetto Fuoco ordaymışsınız gibi !

20
Sub
2014

Diğer faaliyetler

Poujoulat sanal Stant : Progetto Fuoco ordaymışsınız gibi !

2014 Progetto Fuoco fuarında bulunan Poujoulat sizlere sanal olarak standı ziyaret etme fırsatı sunarak, olayın kalbine daldırıyor.


2014 Progetto Fuoco fuarında bulunan Poujoulat sizlere sanal olarak standı ziyaret etme fırsatı sunarak, olayın kalbine daldırıyor.

Virtual Stand

360° panorama ve interaktifliği sayesinde, sunulan ürünlerin tamamını görebilir ve inderbilirsiniz. Stantta ayrıca videolar bulunmaktadır ve buda operasiyonun “canlı” bölümünü güçlendiriyor.

Okları takip ederek stantta ilerleyebilir veya doğrudan menüden giriş yapabilirsiniz: İnovasyon, Tasarım ve kişiselleştirme, Odun enerji çözümleri, Filtre, Sıcak hava dağıtım kanalı ve enerji performansının optimizasyonu.

Sanal stantta giriş yapın.


Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube