Accueil >Glossaire>Aspiratörü  - Mekanik

Glossaire des termes techniques du bâtiment et du chauffage


Aspiratörü  - Mekanik

Burada, elektrikli müdahale olmaksızın bacanın çekişini iyileştiren mobil mekanik parçalara sahip bir cihaz söz konusudur. ASPIROTOR, örneğin, dönmesi rüzgârla sağlandığından dolayı mekanik bir cihazdır. Mekanik aspiratörlerin, ısıya ve korozyona karşı iyi bir direnç göstermesi, aynı zamanda bakımlarının da da kolay olması gerekir. ASPIROTOR, en iyi kalite malzemelerden tasarlanmıştır. Bilyalı rulmanı, sızdırmaz bir yağ banyosuna sahiptir. Büyük bir kolaylıkla açılır ve bakımı yapılır.

Toplu konut, hizmet binası ve sanayi tesisi


Poujoulat tarafından yayınlanan diğer siteler:


Bir duman bacası, bir hazır baca şapkası yerleştirmek, bir ısıtma cihazı bağlamak ya da bir baca içine astar baca yerleştirmek?

Poujoulat Baca Sistemleri müstakil ev, toplu konut, sanayi tesisi ve hizmet binaları için yeni ya da yenileme amaçlı ısıtma ve baca sistemleri, hazır baca şapkaları ve aksesuarlarının uzman üreticisidir.
Odun, gaz ya da mazotla çalışan bir ısıtma sistemi kurmak ya da yenilemek mi istiyorsunuz?
Poujoulat Baca Sistemleri, müstakil ya da ortak duman bacası, paslanmaz çelikten rijit ya da fleksibl astar baca, her tip ısıtma cihazına yönelik  [şömine, ankastre şömine, odun sobası, granüle odun (sıkıştırılmış yonga) sobası, kazan] bağlantı borusu açısından geniş bir ürün seçeneği önermektedir.  Çeşitli baca sistem ekipmanları, dumanların tam olarak tahliyesini sağlayacaktır: duman çıkarma cihazı, ısı dağıtım ünitesi, baca çekiş regülatörü, baca bakım ve temizleme seti.Servis ve teknik destek


Bizi üzerinden takip etmek:

picto youTube